Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Zajęcia rowerowe dla dzieci i młodzieży

Zajęcia rowerowe dla dzieci i młodzieży w Akademii Rowerowej. Elementy treningu MTB i kolarstwa górskiego w poprawie techniki jazdy na rowerze

Zapraszamy na fascynujące zajęcia rowerowe dla dzieci i młodzieży w Akademii Rowerowej. Dzięki nim uczestnicy połączą zabawę z doskonaleniem umiejętności technicznych! Należy pamiętać, że nasze warsztaty skupiają się na elementach treningu w terenie. Dzięki temu rozwijamy nie tylko sprawności fizyczną, ale przede wszystkim nowe umiejętności. Krótko mówiąc stawiamy na rozwój koordynacji ruchowej aby dziecko czuło się pewnie na rowerze. W rzeczywistości pod okiem doświadczonych instruktorów młodzi rowerzyści zdobędą solidne podstawy. Dodatkowo również pewność siebie na trudniejszych trasach. W istocie poprzez dynamiczne ćwiczenia i zabawy integrujące nasze zajęcia oferują nie tylko atrakcyjną formę spędzania czasu. Z drugiej strony także skutecznie rozwijają umiejętności rowerowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych zajęciach, gdzie radość z jazdy spotyka się z profesjonalnym podejściem do doskonalenia techniki rowerowej. Ściśle mówiąc: wspólnie odkryjemy pasję do rowerów i pokonamy razem nowe szlaki!

Zajęcia rowerowe dla dzieci i młodzieży jako droga do trenowania kolarstwa górskiego w profesjonalnym klubie rowerowym

Nasze treningi  MTB dla dzieci to doskonały sposób aby najmłodsi nauczyli się podstaw bezpiecznej jazdy. Co ważne zajęcia prowadzone są tak, aby uczestnik czuł się pewnie jeżdżąc swoim jednośladem. Przede wszystkim podczas szkolenia będziemy jeździć po leśnych ścieżkach i doskonalić poruszanie się w trudnym terenie. Wbrew pozorom piach, korzenie i górki nie będą już problemem. W związku z tym każde zajęcia będą doskonalić poszczególne składowe wpływające na ulepszenie poruszania się. Z pewnością dobre nastawienie do zajęć to podstawa udanej współpracy między uczestnikiem a dzieckiem. Uważamy, że podstawy są najważniejsze i wiemy, że dzieci powinny mieć frajdę z tego co robią. Należy pamiętać, że dopiero później można myśleć o poważnym uprawianiu sportu w sekcji klubu sportowego. Dołącz już dziś, abyśmy wspólnie mogli działać nad ulepszeniem pewności Twojego dziecka na jednośladzie!

Jazda na rowerze i poprawa techniki  jako ważny element kształtowania cech motorycznych aktywnego dziecka

W rozwoju młodego organizmu ważne jest zachowanie harmonii. Ściśle mówiąc praca nad wszystkimi zdolnościami motorycznymi wpływa na to, że podejmowane aktywności nie sprawiają większego problemu. W istocie podczas zajęć wykonując ćwiczenia na rowerze górskim uczestnicy będą nie tylko kształtować wytrzymałość. Po drugie istotnym elementem jest koordynacja ruchowa, która wpływa na odpowiednie panowanie nad rowerem w trakcie spokojnego przemieszczania się i nieprzewidzianych sytuacji. Należy pamiętać, że podczas treningów  młodzi adepci będą również wzmacniać mięśnie kończyn dolnych jak i górnych. Oprócz tego nie zabraknie również pracy nad szybkością aby przemieszczanie się jednośladem miało dynamiczny charakter. Ogólnie mówiąc na nasze aktywności sportowe zapraszamy dzieci, które lubią aktywność na świeżym powietrzu i chcą w przyjaznej atmosferze podnosić swoje umiejętności.

Najważniejsze informacje organizacyjne prowadzonych przez nas zajęć sportowych

Zajęcia odbywają się cyklicznie. Co ważne mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od 7 lat. Bez wątpienia obowiązkowym wyposażeniem jest sprawny rower górski (działające hamulce)i kask. Co ważne ochraniacze na łokcie i kolana nie są obowiązkowe. DLA DZIECI POWYŻEJ 10 ROKU ŻYCIA OBOWIĄZKOWE JEST POSIADANIE KARTY ROWEROWEJ. Poza tym obowiązują zapisy przez uzupełnienie. Na dodatek pierwsze zajęcia w wyznaczonym terminie będą bezpłatne. Podczas zajęć będzie obowiązywał podział wiekowy. Zajęcia będą odbywać się we wtorki, środy i czwartki w różnych lokalizacjach. Dokładne szczegóły znajdują się poniżej.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Chcesz poprawić technikę jazdy rowerem w terenie lub nie czujesz się na siłach aby samodzielnie zwiedzać Kampinoski Park Narodowy? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z usług kampinoskiego przewodnika. Pod okiem fachowca doszkolisz jazdę MTB. A jeśli chcesz zwiedzać Puszczę to stworzy dla Ciebie wędrówkę lub wycieczkę rowerową i pokaże Ci najciekawsze miejsca. Uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk znajdujący się poniżej, który Cię do niego przekieruje.

kampinoski przewodnik

Akademia Rowerowa - zajęcia rowerowe dla dzieci i młodzieży: szczegółowe informacje

W naszej Akademii Rowerowej prowadzimy zajęcia w celu doskonalenia techniki jazdy w terenie na rowerze górskim. Dzięki temu dziecko będzie dużo pewniej przemierzało leśne ścieżki. Co za tym idzie poprawi się również czucie roweru Waszego dziecka. Dodatkowo będzie miało to wpływ na bezpieczniejsze poruszanie się również na drogach publicznych. Naszą zaletą jest to, że pracujemy w małych grupach. Dzięki temu możemy spojrzeć indywidualnie na umiejętności dziecka i poświęcić mu więcej czasu  podczas zajęć. Nie czekaj i zapisz dziecko już dziś!

Akademia Rowerowa - zajęcia rowerowe dla dzieci

Co ważne - zajęcia Akademii Rowerowej prowadzimy w różnych lokalizacjach:

Kampinos – wtorek 

15.00 – 16.30 grupa młodsza – klasy 2 – 4 SP

16.45 – 18.15 grupa starsza – klasy 5 – 8 SP

Leszno – środa

15.00 – 16.30 grupa młodsza – klasy 2 – 4 SP

16.45 – 18.15 grupa starsza – klasy 5 – 8 SP

Zaborów – czwartek

15.00 – 16.30 grupa młodsza – klasy 2 – 4 SP

16.45 – 18.15 grupa starsza – klasy 5 – 8 SP

Dokumenty do zapoznania się przez zapisaniem dziecka na zajęcia Akademii Rowerowej:

Jak zapisać dziecko na zajęcia do Akademii Rowerowej?

Aby zapisać dziecko na zajęcia do Akademii Rowerowej należy:

Dokumenty do pobrania:

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!