Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Gry wielkoformatowe XXL

Gry wielkoformatowe XXL to doskonała atrakcja podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych dla dzieci i dorosłych

Wielkoformatowe gry edukacyjne są nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy w plenerze. Dzięki nim dzieci, młodzież i dorośli mogą aktywnie spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Dodatkowo jest to świetna forma rozrywki i nauki. Co ważne – nasze gry nie wymagają kondycji od uczestników. Ponadto kształtują motorykę całego ciała i koordynację wzrokowo – ruchową dzięki zadaniom wymagającym celności. Podczas aktywności uczestnicy integrują się z innymi graczami a obsługa w formie instruktora – animatora dba o świetną zabawę!

gry wielkoformatowe XXL logiczno - sprawnościowe: spin ladder

Wielkoformatowe gry plenerowe XXL to idealna forma integracji połączonej z edukacją na świeżym powietrzu poprzez gry logiczno - sprawnościowe

gry wielkoformatowe XXL podczas wycieczki w kampinoskim Parku Narodowym

Nasze gry wielkoformatowe dla dzieci i dorosłych są gotowe do działania w każdych warunkach. Jeśli dopisuje pogoda realizujemy je na świeżym powietrzu: w parku lub miejskiej scenerii. Z kolei zimą duży rozmiar atrakcji zobaczyć można w pomieszczeniach zamkniętych – np sali gimnastycznej, auli, galerii lub urzędzie. Te wszystkie elementy sprawiają, że duży format atrakcji idealnie sprawdzi się o każdej porze roku. Ponadto oferta naszych wielkich gier planszowych i sprawnościowych została zaprojektowana tak, aby kształtować ciało i umysł. Wszystko to sprawia, że nowoczesna oraz oryginalna forma edukacji służy integracji grupy oraz osób w starszym wieku.

Nasze wielkie gry to oryginalna forma edukacji i promocji przeznaczona dla dzieci w każdym wieku i dorosłych rządnych nowoczesnego podejścia do aktywności ruchowej

Dzieci grają w wielkoformatowe gry plenerowe XXL logiczno - sprawnościowe - jenga XXL

Prezentowana oferta to innowacyjna propozycja dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się poprzez zabawę i aktywność fizyczną. Dzięki nim dzieci w każdym wieku mogą uczyć się poprzez działanie, rozwijać swoje umiejętności motoryczne i kreatywność. Dla dorosłych zaś stanowią doskonałą okazję do aktywnego spędzania czasu oraz poznawania nowych form aktywności fizycznej. Nasze gry są także doskonałym narzędziem promocyjnym, pozwalającym na przyciągnięcie uwagi klientów poprzez oryginalną i angażującą formę prezentacji. Oferujemy pełen pakiet rozrywki, rozwijania się i promocji, który spełni oczekiwania każdego, kto ceni sobie nowoczesne podejście do aktywności ruchowej.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Wynajem gier wielkoformatowych XXL oferujemy pod indywidualne zamówienie i realizujemy z dowozem i opieką instruktorską podczas Waszej imprezy

Nasza firma specjalizuje się w organizacji gier wielkoformatowych XXL na zamówienie, które są doskonałą rozrywką podczas różnego rodzaju imprez. Oferujemy możliwość zamówienia gier dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Ponadto, zapewniamy profesjonalną opiekę instruktorską oraz dowóz sprzętu na miejsce imprezy. Warto pamiętać, że samodzielnie montujemy i demontujemy każdą grę. Niezbędne akcesorium, pionki i wyposażenie do gier jest po naszej stronie. Potrzebujemy tylko odpowiedniej przestrzeni. Dzięki naszym usługom każda impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które zachwyci wszystkich uczestników. A to wszystko profesjonalnie i w dobrej cenie!

Zestaw gier XXL nie tylko atrakcja na eventach, ale również w szkołach dla dzieci jako plenerowe gry zręcznościowe

Nasze atrakcje to świetna zabawa integracyjna dla dzieci od 6 roku życia. Ściśle biorąc najmłodsi ćwiczą precyzję podczas rzucania, zręczność oraz orientację przestrzenną poprzez trafienie do celu. Dodatkowo takie zajęcia to świetny trening umiejętności, logicznego myślenia i rozwiązywania problemów w krótkim czasie. To nie koniec zalet wynikających z naszych atrakcji XXL. W istocie kolejną umiejętnością, którą ćwiczą dzieci jest przestrzeganie zasad i cierpliwość. Tymczasem nasze atrakcje świetnie sprawdzą się na świeżym powietrzu, ale również w większym pomieszczeniu takim jak sala gimnastyczna. Godne uwagi jest to, że z naszymi grami dojeżdżamy do szkół, gdzie integracja uczniów odbywa się podczas wspólnej zabawy. Z pewnością to nie koniec miejsc, gdzie nas znajdziecie. Dodatkowo prowadzimy gry w świetlicach, bibliotekach i w innych miejscach wypoczynku najmłodszych. W okresie letnim nasze gry w dużym formacie umilają czas dzieciom podczas półkolonii, m.in. Lata w Mieście w Warszawie i okolicznych miastach i miejscowościach.

Dzieci podczas gier wielkoformatowych XXL logiczno - sprawnościowych grają w grę 4 w rzędzie, omawiane są zasady gry

7 zalet wielkoformatowych gier plenerowych logiczno - sprawnościowych wykorzystywanych podczas imprez rodzinnych 

Nasze gry świetnie się również sprawdzają podczas imprez rodzinnych, gdzie rodzic może współdziałać ze swoim dzieckiem. Z pewnością jest to doskonała forma budowania relacji między członkami rodziny, czasem i międzypokoleniowej.

Współpraca

Taka aktywność angażuje całą rodzinę. Dodatkowo uczestnicy rozwiązują zagadki wymagające współpracy i komunikacji. Bezsprzecznie tego rodzaju gry mogą połączyć członków rodziny, umożliwiając im wspólną zabawę i wspierając budowanie więzi.

Ruch na świeżym powietrzu

Ogólnie rzecz biorąc zmuszają uczestników do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dodatkowo mogą one być świetną okazją do spędzania czasu na dworze, co jest korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Stymulacja umysłu

Gry tego typu wymagają myślenia strategicznego, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Na dodatek uczestnicy muszą rozwiązać zagadki, układać plany działania i korzystać z różnych umiejętności. W rezultacie prowadzi to do stymulacji umysłu i rozwijania kreatywności.

Poszerzanie wiedzy

Gry w naszej ofercie często pochodzą z różnych zakątków świata. W związku z tym poszerzają wiedzę o formach aktywności występujących w innych krajach. 

Rozrywka dla całej rodziny

Dostosowane są do różnych grup wiekowych. Równie ważne jest co oznacza, że cała rodzina może w nich uczestniczyć. Bezsprzecznie daje to możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny i zabawny, podczas którego wszyscy mogą wspólnie się bawić.

Wyzwanie

Wymagają od uczestników koncentracji, szybkiego myślenia i podejmowania decyzji w krótkim czasie. Należy podkreślić, że tego rodzaju wyzwania mogą rozwijać umiejętności takie jak planowanie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem.

Tworzenie wspomnień

Czynny udział w grach można zapamiętać jako wyjątkowe doświadczenia rodzinne. W konsekwencji budowanie kolejnych etapów gry takich jak rozwiązywanie zagadek i wspólne przełamywanie trudności mogą stworzyć cenne wspomnienia. Z pewnością będą przez długi czas przypominać o wspólnej zabawie i współpracy.

Zdobądź tytuł mistrza logicznego świata!

Rozwijaj swoją sprawność fizyczną, koordynację ruchową i logiczne myślenie poprzez emocjonujące gry plenerowe logiczno – sprawnościowe! Dodatkowo odkryj w sobie ukryte talenty strategiczne, szybkość reakcji i umiejętność rozwiązywania problemów. W istocie to wszystko dzięki gwarantowanej zabawie i jednocześnie doskonałemu treningowi dla Twojego mózgu! Ściśle mówiąc przeżyj niepowtarzalne doświadczenie i zdobądź tytuł mistrza logicznego świata. Gotowy na wyzwanie? W związku z tym dołącz do nas już dziś i stań się królem gier plenerowych logiczno – sprawnościowych!

W naszej standardowej ofercie gier znajdziesz:

Gra w swojej prostocie polega na rzucaniu 2 x 3 piłek golfowych z sznurkiem w kierunku 3 stopni drabiny. Ponadto piłki są rzucone naprzemiennie, trzymając jedną piłkę i kołysząc sznurek piłki w kierunku podstawy. Co ważne  punkty zdobywa się za owiniecie boli wokół jednej z belek. W konsekwencji górna belka daje 3 punkty, środkowa belka daje 2 punkty, a dolna belka daje 1 punkt. Bezsprzecznie wygrywa ten gracz lub drużyna która pierwsza osiągnie wynik równy lub większy niż 21.

Mölkky, gra o prostocie i atrakcyjności dla wszystkich. Co ważne łączy umiejętności, taktykę i szczęście. W efekcie rzucając drewnianym zbijakiem, gracze starają się wywrócić ponumerowane kręgle tak, aby zdobyć 50 punktów. Należy pamiętać, że przekroczenie tej liczby spowoduje utratę punktów. Co ważne można grać praktycznie wszędzie, indywidualnie lub w zespołach, bez względu na wiek czy płeć. Pomimo, że Mölkky powstała niedawno, ale stała się światowym fenomenem, z krajowymi mistrzostwami i mistrzostwami świata w Finlandii.

Ta niezwykle popularna gra dla dzieci, znana od dawna, ma pozytywny wpływ na ich rozwój. Co ważne zasady są bardzo proste. Ściśle biorąc podstawowy wariant polega na budowaniu wieży z klocków (na przemian po 3 sztuki), a następnie próbowaniu wyjąć poszczególne klocki bez przewracania wieży. Zwrócić należy uwagę, że boczne ścianki klocków mają różne kolory, a w zestawie jest kostka odpowiadająca tym kolorom. W związku z tym podczas takiej gry gracze muszą nie tylko wyjmować klocki uważając, by nie zburzyć całej struktury – muszą również wylosować kolor odpowiadający im klockom.

Zadaniem graczy jest umieszczanie ręki lub nogi na wskazanym przez wskazówki zegara polu. Na dodatek po wykonaniu swojego ruchu nie można się już poruszać. W efekcie jeśli oprzesz się na macie łokciem lub kolanem, albo upadniesz na matę – odpadasz z gry. W rezultacie wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na macie.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się jeszcze następujące gry wielkoformatowe XXL:

Dla kogo skierowane są nasze gry wielkoformatowe XXL?
Gdzie możemy przeprowadzić nasze gry wielkoformatowe XXL?

Naszym głównym rejonem działania są następujące województwa:

Mazowieckie: Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Maz., Sochaczew, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i okolice

Łódzkie: Łowicz, Skierniewice, Błaszki, Wieruszów i okolice

Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno i okolice

Jednak jeśli zajdzie potrzeba z naszymi grami dojedziemy w każde zakątki Polski.

Gry Wielkoformatowe XXL - atrakcja dla dzieci podczas akcji Lato w Mieście 2024

Organizujesz akcję Lato w Mieście i szukasz interesujących atrakcji dla dzieci? Dobrze trafiłeś! Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane Gry Wielkoformatowe XXL. Nasze gry to świetna okazja do aktywnego spędzenia wakacyjnego czasu!  Dobra zabawa gwarantowana! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje. Możesz również do nas napisać na adres: kontakt@atrakcjebezgranic.pl W wiadomości podaj lokalizację placówki oraz ilość grup – przyspieszy to otrzymania oferty cenowej. Możesz być pewien, że nasze Gry Wielkoformatowe XXL sprawią, że letnie półkolonie dzieci bedą wspominały z uśmiechem na twarzy!

gry wielkoformatowe xxl

Gry Wielkoformatowe XXL - najlepsza atrakcja na Dzień Dziecka

Zastanawiasz się nad organizacją niezapomnianego Dnia Dziecka dla swoich podopiecznych? Dobrze trafiłeś! Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane Gry Wielkoformatowe XXL. Nasze gry to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu i budowania pozytywnych relacji w grupie! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje. Możesz być pewien, że nasze Gry Wielkoformatowe XXL sprawią, że Dzień Dziecka będzie wyjątkowym przeżyciem!

gry wielkoformatowe xxl

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!

Administratorem danych osobowych jest EDUCATED PERSON PAULINA KUROWSKA. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, dane są ponadto przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu w szczególności prawo dostępu do danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajduje się w Polityce prywatności.