Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Event w Kampinoskim Parku Narodowym

Event w Kampinoskim Parku Narodowym pod okiem kampinoskiego Przewodnika PTTK to satysfakcjonujące atrakcje podczas aktywności na łonie natury 

Zapraszamy do organizacji niezapomnianego Pikniku lub Eventu w Kampinoskim Parku Narodowym pod profesjonalnym okiem naszego doświadczonego kampinoskiego Przewodnika PTTK. Nasze atrakcje to nie tylko niezapomniane chwile spędzone na łonie natury, ale także pełne satysfakcji aktywności dla każdego uczestnika. Rozpocznijcie dzień od pasjonującej wędrówki ścieżkami parku lub rajdu rowerowego odkrywając jego unikalne zakątki. Nasi przewodnicy dostarczą konkretną dawkę wiedzy o przyrodzie i historii regionu. Po opcji aktywnego wypoczynku czekać będą na Was relaksacyjne zajęcia, integracyjne gry terenowe oraz ognisko. Dbamy o każdy detal, zapewniając nie tylko aktywność na świeżym powietrzu, ale również wyjątkową atmosferę, która zacieśni więzi między uczestnikami. Zorganizuj z nami wydarzenie, który połączy przyjemność spędzania czasu na łonie natury z satysfakcjonującymi atrakcjami i kampinoskimi przygodami!

Bogata oferta Eventu w Kampinoskim Parku Narodowym to atrakcje dopasowane do potrzeb grupy

Zadowolone dzieci podczas zabawy w Kampinoskim Parku Narodowym podczas eventu
Chłopcy uczestniczą w zajęciach leśnych w Puszczy Kampinoskiej

Zaplanuj swoje idealne wydarzenie w urokliwej Puszczy Kampinoskiej z naszą bogatą ofertą dostosowaną do unikalnych potrzeb Twojej grupy. Jesteśmy gotowi dostarczyć niezapomniane chwile, łącząc pasję do przyrody z pełnym zaangażowaniem. Nasi doświadczeni organizatorzy eventów starannie dopasowują atrakcje do specyfiki grupy. Bez względu na rozmiar grupy czy cele wydarzenia, nasza oferta obejmuje fascynujący spacer, interaktywne gry terenowe, relaksacyjne zajęcia i wiele innych, dostosowanych do oczekiwań uczestników możliwości. Pełen profesjonalizm i pasja są dla nas priorytetem, gwarantując, że Twój event stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem. Pozwól nam zatroszczyć się o każdy detal i stworzyć wydarzenie, które łączy przyjemność z indywidualnym podejściem, zapewniając niezapomniane wspomnienia dla Twojej grupy.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Wycieczka piesza, rajd rowerowy a może gra terenowa? A co powiesz na gry plenerowe logiczno - sprawnościowe lub warsztaty kreatywne? - Wspólnie zaplanujmy atrakcje podczas Eventu lub pikniku w Kampinosie

Wszystkie proponowane przez nas aktywności odbywają w Kampinoskim Parku Narodowym z kampinoskim przewodnikiem PTTK. Dzięki temu możecie mieć pewność, że wiadomości, które otrzymacie pochodzą od kompetentnych osób. Ściśle mówiąc współpracujemy z miłośnikami Puszczy, dla których praca to czysta przyjemność. Nasza standardowa oferta zawiera poniższe propozycje, choć jesteśmy w stanie przygotować wydarzenie pod konkretne  potrzeby zamawiającego.

Trasa rajdu dostosowana jest indywidualnie bo możliwości uczestników. Wycieczka biegnie możliwie najpiękniejszymi rejonami Puszczy, przy odrobinie szczęścia można ujrzeć dzikie zwierzę. Dodatkowo trasę planujemy tak, aby pokazać atrakcje Kampinoskiego Parku Narodowego. Często odwiedzamy Sosnę Powstańców, Dąb Kobendzy lub Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Własny rower to podstawa, ale jeśli go nie posiadasz to spokojnie. Możemy go dla Ciebie wypożyczyć. Do udziału w wycieczce wystarczą podstawowe umiejętności. Dodatkowo prowadzący przypomni podstawowe zasady poruszania się po Puszczy. Rower to idealne rozwiązanie aby w tym samym czasie poznać większą część puszczy. Rajd ma delikatnie charakter sportowy i odbywa się pod okiem kampinoskiego przewodnika PTTK i certyfikowanego instruktora turystyki rowerowej.

W naszej propozycji znajduje się również wycieczka – spacer przyrodniczy. W rezultacie uczestnicy otrzymają niezbędne przyrodnicze informacje na temat otaczającej przyrody. Co więcej – w zajęciach mogą brać również udział dzieci dlatego jest to aktywność idealna przy planowaniu pikniku rodzinnego. Poza tym cenimy również sportowy zapał uczestników dlatego kijki nordic walking są mile widziane. 

Nieco bardziej sportowy charakter aktywności w otoczeniu pięknej natury, choć w miarę potrzeb może zmienić się w spokojny spacer. W rezultacie trasę planujemy tak, aby pokazać atrakcje Kampinoskiego Parku Narodowego. Często odwiedzamy Sosnę Powstańców, Dąb Kobendzy lub Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Należy pamiętać, że tutaj również nordic walking jest mile widziany – wybór zależy od Waszych preferencji. W rzeczywistości wędrówka odbywa się pod okiem kampinoskiego przewodnika PTTK i certyfikowanego instruktora turystyki kwalifikowanej. 

Idealna forma treningu sportowego dla osób lubiących wyzwania. Z pewnością efektem będzie poprawienie granicy swoich zdolności wysiłkowych oraz dotlenienie organizmu. Dodatkowo trasę planujemy tak, aby pokazać atrakcje Kampinoskiego Parku Narodowego. Często odwiedzamy Sosnę Powstańców, Dąb Kobendzy lub Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Z pewnością podczas tych zajęć można liczyć na pełne zaangażowanie prowadzącej. Dodatkowo jest instruktorem nordic walking i kampinoskim przewodnikem PTTK więc możecie być spokojni o przebieg tych zajęć. 

Idealne rozwiązanie przy organizacji wszelkiego rodzaju pikników i eventów, których celem jest integracja. Poza tym dobra zabawa i odrobina rywalizacji gwarantowana! W rzeczywistości doskonała atrakcja dla dorosłych i dzieci. 

Podczas tej twórczej sztuki uczestnicy będą mogli wyrazić swoje emocje. Na pewno powstaną pięknie udekorowane workoplecaki, torby lub inne ekologiczne przedmioty. Niewątpliwie do zajęć dołączyć może każdy: starszy i młodszy – nie ma to znaczenia. Krótko mówiąc daj się ponieść kreatywności i stwórz wyjątkowy przedmiot, który z biegiem czasu będzie przypominał Ci o tym wyjątkowym wydarzeniu. Należy pamiętać, że tematykę warsztatów dobieramy indywidualnie w zależności od charakteru wydarzenia.

Idealne rozwiązanie podczas aktywnego wypoczynku na koniec dnia. Poza tym co może lepiej zregenerować siły niż smakowita kiełbaska własnoręcznie pieczona na ogniu? Na dodatek specjalne menu czyli domowe ciasto, pajda chleba ze smalcem lub dania vege? Poza tym każde udane ognisko kojarzy się ze śpiewem przy melodii wydobywającej się z gitary lub po prostu rozmowami przy blasku ognia. Bez wątpienia my zadbamy o wszystkie kwestie organizacyjne abyście Wy mogli przeżyć niezapomniane chwile relaksu!

Zaufaj nam i daj się przenieść w wyjątkowy czas, zupełnie beztroski. Kontakt z nami drogą elektroniczną 
Czym się wyróżniamy od konkurencji? 

Jeśli chcielibyście wyjątkową pamiątkę z eventu, wycieczki pieszej lub rowerowej to przygotujemy dla Was kilkuminutowy materiał video. Korzystamy z najlepszej kamerki sportowej dostępnej obecnie na rynku. Mowa o Go Pro Hero 12! Dodatkowo wysoka jakość nagrań i montaż w postprodukcji sprawiają, że powstaje niepowtarzalny film. Poza tym można go pobrać i rozpowszechnić pośród wszystkich uczestników wycieczki!

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!

Administratorem danych osobowych jest EDUCATED PERSON PAULINA KUROWSKA. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, dane są ponadto przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu w szczególności prawo dostępu do danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajduje się w Polityce prywatności.