Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Rajd rowerowy w Kampinoskim Parku Narodowym

Rajd rowerowy w Kampinoskim Parku Narodowym jako idealny element imprezy sportowej lub integracyjnej w Puszczy Kampinoskiej

Zaplanuj wyjątkowe wydarzenie sportowe lub integracyjne organizując rajd w malowniczej Puszczy. Z pewnością to doskonały sposób na połączenie aktywności fizycznej, przygody i wspólnej zabawy w zielonym sercu całego Mazowsza. W efekcie gwarantujemy niezapomniane przeżycia dla uczestników o różnym stopniu zaawansowania. W konsekwencji podążajcie malowniczymi trasami, odkrywajcie uroki przyrody i cieszcie się świeżym powietrzem w otoczeniu pięknych krajobrazów. Dzięki naszemu doświadczeniu w organizacji wydarzeń, zapewniamy profesjonalne wsparcie i perfekcyjnie zorganizowany rajd. Przede wszystkim to idealny sposób na zintegrowanie zespołu, wzmocnienie relacji i przełamanie codziennego monotonnego tempa życia. Bezsprzecznie wybierzcie KPN jako wyjątkowe miejsce na aktywność, która jednocześnie dostarczy niezapomnianych chwil radości i wspólnych emocji, a to wszystko pok okiem certyfikowanego kampinoskiego przewodnika PTTK. Przede wszystkim zainicjujcie nową tradycję firmową lub po prostu stwórzcie niezapomnianą imprezę dla swoich przyjaciół.

Rajd rowerowy w Kampinoskim Parku Narodowym to doskonały sposób aktywnego wypoczynku dla osób rządnych przygód w Puszczy Kampinoskiej

Wycieczka na rowerze to doskonały sposób na aktywny wypoczynek dla wszystkich poszukujących przygód w urokliwej Puszczy. W związku z tym poznajcie fascynujący świat przyrody, korzystając z dwóch kółek i odkrywajcie uroki tego unikalnego terenu. Poza tym nasze wycieczki to nie tylko sportowe wyzwania, ale również okazja do zanurzenia się w malowniczych krajobrazach, pełnych dzikiej fauny i flory. Co ważne rower umożliwia elastyczność trasy, dostosowaną do waszych preferencji i umiejętności. Dzięki temu rozwijajcie kondycję podczas jazdy. Dodatkowo, nasze profesjonalne wsparcie organizacyjne sprawi, że rajd stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Dołączcie do nas aby czerpać radość z jedności z naturą i przeżywać ekscytujące chwile z przyjaciółmi, rodziną czy zespołem pracowniczym. Bez wątpienia rowerowy rajd to nie tylko sport, to także sposób na odkrywanie magicznych zakątków Kampinosu w towarzystwie równie pasjonujących ludzi. Zapraszamy do organizacji eventu, który wzmocni ducha przygody i zdrowego, aktywnego stylu życia!

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Izabelin, Roztoka lub Granica - a może inny warszawski obszar w okolicy parku będzie głównym miejscem rozpoczęcia rajdu rowerowego w Kampinoskim Parku Narodowym

Rozpocznij niezapomnianą wycieczkę po Kampinosie wybierając jedno z malowniczych miejsc na obrzeżach Warszawy. Co ważne  każde z tych obszarów oferuje unikalne doświadczenia, bogactwo przyrody i fascynującą historię. Ściśle mówiąc czekać na Was będą malownicze szlaki turystyczne prowadzące przez urokliwe zakątki. W każdym razie drogę dobieramy indywidualnie ale tak, aby pokazać atrakcje Kampinosu. W rzeczywistości rowerzysta turystycznie pokonuje ścieżki i odwiedza m.in. Palmiry, ośrodek dydaktyczny w Granicy, cmentarze np w Wierszach, Sosnę Powstańców 1863 lub Dąb Kobendzy. W konsekwencji nie brakuje przejazdu przez tereny gminy Izabelin i powiatu warszawskiego zachodniego. Ponadto start i meta wycieczki ustalana jest na jednej z polan wypoczynkowych. To idealne miejsce do organizacji sportowej aktywności, którą można rozszerzyć o dodatkowe atrakcje. Ściśle mówiąc aby umilić odpoczynek dodatkowo proponujemy gry wielkoformatowe XXL lub ognisko. Podsumowując – organizujcie swoją wycieczkę już teraz i podążajcie ścieżką niezapomnianych wspomnień!

Rowerowy Dzień Kobiet w Puszczy Kampinoskiej 2024

Rowerowy Dzień Kobiet w Puszczy Kampinoskiej to była impreza rowerowa przeznaczona tylko i wyłącznie dla Pań. Ten wyjątkowy dzień spędziłyśmy w babskim gronie i poznałyśmy osoby z tą samą pasją rowerową. Najważniejsze – nie zabrakło wspólnej przejażdżki szlakami Kampinoskiego Parku Narodowego oraz ciekawostek związanych z odwiedzanymi miejscami. Zatrzymałyśmy się na Łużowej Górze przy największym muralu nietoperza w Polsce. Jak na Kampinos przystało nie mogło zabraknąć Łosiówki i opowieści o królu Puszczy Kampinoskiej – czyli łosiu. A to wszystko pod okiem certyfikowanego kampinoskiego przewodnika PTTK. Odbyły się również tematyczne warsztaty rowerowe oraz wspólne ognisko z kiełbaskami!

Dlaczego warto nam zaufać i wybrać nas jako organizatora?

To my zajmujemy się wszelkimi formalnościami i uzyskaniem zgody dyrektora KPN. Trasę dobieramy tak, aby każdy pasjonat kolarstwa mógł ja pokonać i odetchnąć pełną piersią. O bezpieczeństwo zadba certyfikowany przewodnik PTTK. Posiada on niezbędne narzędzia aby w razie potrzeby dokonać podstawowy serwis naprawczy. Choć odpowiednią dętkę powinien wziąć każdy uczestnik. Na zakończenie wycieczki możemy zorganizować nagrodę. Chyba każdy chciałby, aby odbyło się ognisko z pysznymi kiełbaskami. My o to wszystko zadbamy, abyście Wy mogli się gościć i spędzić miło czas na łonie natury.

Czym się wyróżniamy od konkurencji? 

Jeśli chcielibyście wyjątkową pamiątkę z wycieczki pieszej lub rowerowej to przygotujemy dla Was kilkuminutowy materiał video. Korzystamy z najlepszej kamerki sportowej dostępnej obecnie na rynku. Mowa o Go Pro Hero 12! Dodatkowo wysoka jakość nagrań i montaż w postprodukcji sprawiają, że powstaje niepowtarzalny film. Poza tym można go pobrać i rozpowszechnić pośród wszystkich uczestników wycieczki!

Zajmujemy się kompleksową organizacją lub w razie potrzeby możemy świadczyć samą usługę przewodnicką do zaplanowanej przez Państwa imprezy 

Dla kogo organizujemy wycieczki?

Poniżej można  zapoznać się z organizowanymi przez nas rajdami

KANAŁ YOUTUBE!

Zapraszam na mój kanał na YouTube aby zapoznać się z wycieczkami i rajdami po Kampinoskim Parku Narodowym

Nie czujesz się na siłach aby samodzielnie zwiedzać Kampinoski Park Narodowy? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z usług kampinoskiego przewodnika. Stworzy dla Ciebie wędrówkę lub wycieczkę rowerową i pokaże Ci najciekawsze miejsca. Uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk znajdujący się poniżej, który Cię do niego przekieruje.

kampinoski przewodnik

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!

Administratorem danych osobowych jest EDUCATED PERSON PAULINA KUROWSKA. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, dane są ponadto przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu w szczególności prawo dostępu do danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajduje się w Polityce prywatności.