Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Nordic walking w Kampinosie

Kampinoski nordic walking - aktywność dla każdego ciekawymi trasami w Kampinosie

Odkryj uroki Kampinoskiego Parku Narodowego poprzez ekscytujące zajęcia nordic walking! Bezsprzecznie to doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu na malowniczych ścieżkach w sercu natury. Dzięki temu przeżyjesz harmonię ruchu i przyrody. Co ważne uczestnicz w naszych dynamicznych treningach prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i certyfikowanych kampinoskich przewodników PTTK. Należy pamiętać, że kampinoski nordic walking to marsz z kijami. Ale bez obaw – jeśli ich nie lubisz to proponujemy wybrać się bez nich. Dodatkowo zwiedzaj najciekawsze atrakcje i miej kontakt z naturą na świeżym powietrzu. Poza tym niezależnie od poziomu sprawności, nasze wędrówki dostosowane są do różnych umiejętności.  Dzięki temu umożliwiamy każdemu uczestnikowi pełne korzystanie z tego wyjątkowego doświadczenia. W rezultacie każdy krok to krok w kierunku zdrowia, relaksu i nowych odkryć. krótko mówiąc: dołącz do nas na trasach i zanurz się w pełni w ruchu, który jednocześnie odpręża i dostarcza energii!

Aktywny dzień w Puszczy na ciekawych trasach biegnących po szlakach turystycznych Kampinosu

Zaplanuj aktywny dzień, eksplorując fascynujące ścieżki na szlakach turystycznych Puszczy Kampinoskiej! Bezsprzecznie nasze zajęcia to nie tylko sportowa wycieczka z kijami – to prawdziwe doświadczenie z naturą. W związku z tym ruszaj z nami na wyjątkowe spacery. Tutaj natura współgra z Twoim ruchem, a las staje się twoim towarzyszem przygód. Co ważne – niezależnie od poziomu zaawansowania, nasze wycieczki są dostosowane do różnych umiejętności. Dzięki temu umożliwiamy czerpanie radości w pięknym otoczeniu. Ściśle mówiąc dołącz do nas, aby być w grupie osób, które nie tylko wzmacniają ciało, ale również karmą duszę. Umów wycieczkę już dziś i wybierz dogodne miejsce według Twoich potrzeb na niezapomniany dzień w lesie Kampinosu, gdzie każdy krok przynosi nową przygodę!

Wycieczka w Kampinoskim Parku Narodowym, marsz, wędrówka wycieczka piesza na głównym szlaku puszczy kampinoskiej

Nordic walking w Kampinoskim Parku Narodowym lub wędrówka to idealna forma aktywności dla dbających o siebie

Nasze zajęcia ruchowe zapewniają dynamiczny trening, łącząc korzyści dla ciała i umysłu.W efekcie pod okiem doświadczonych instruktorów uczestnicy rozwijają siłę, kondycję i jednocześnie czerpią przyjemność z otaczającej przyrody. Dodatkowo przy odrobinie szczęścia mogą wypatrzyć dzikie zwierzę. Natomiast pasjonaci wędrówek znajdą u nas idealne ścieżki do eksploracji, umożliwiając znalezienie spokoju i harmonii z naturą. W konsekwencji doświadcz radości ruchu na świeżym powietrzu. Oprócz tego bądź częścią miłej grupy, która szuka zarówno elementów sportu jak i możliwości przebywania w grupie.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Idealny wybór sportowych poczynań nie istnieje! Rower, nordic walking lub po prostu marsz - wybór należy do Ciebie

Bez względu na inne okoliczności – rozpocznij zajęcia ruchowe dla własnego zdrowia fizycznego i psychicznego. Wbrew pozorom niezbędny jest tylko odpowiedni wygodny strój. Tylko albo aż tyle. W efekcie zwykle zajęcia dla grup zorganizowanych planujemy w rejonie polany wypoczynkowej. Daje ona dużo większe możliwości do prowadzenia zajęć w grupie, ale nie jest to wymóg koniczny. W tym celu wybieramy mi.in. Granicę, polanę Opaleń Roztokę lub Lipków. Oprócz tego trasę wycieczki możemy również zaplanować tak, aby zwiedzić najciekawsze atrakcje w Kampinoskim Parku Narodowym. W rezultacie zobaczymy Dąb Kobendzy, Sosnę Powstańców lub Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie. Wszystko zależy od Państwa preferencji.

Starsza pani wprawia jogging z kijkami nordic walking po lesie - Puszczy Kampinoskiej

Wszystkie proponowane przez nas aktywności świetnie sprawdzą się podczas eventów,  spotkań integracyjnych lub wycieczek. Dodatkowo możemy również zorganizować ognisko, aby przy pysznej kiełbasce powspominać najciekawsze momenty spotkania.

Czym się wyróżniamy od konkurencji? 

Jeśli chcielibyście wyjątkową pamiątkę z wycieczki pieszej lub rowerowej to przygotujemy dla Was kilkuminutowy materiał video. Korzystamy z najlepszej kamerki sportowej dostępnej obecnie na rynku. Mowa o Go Pro Hero 12! Dodatkowo wysoka jakość nagrań i montaż w postprodukcji sprawiają, że powstaje niepowtarzalny film. Poza tym można go pobrać i rozpowszechnić pośród wszystkich uczestników wycieczki!

Nie czujesz się na siłach aby samodzielnie zwiedzać Kampinoski Park Narodowy? Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z usług kampinoskiego przewodnika. Stworzy dla Ciebie wędrówkę lub wycieczkę rowerową i pokaże Ci najciekawsze miejsca. Uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk znajdujący się poniżej, który Cię do niego przekieruje.

Paulina Kurowska - przewodnik po Kampinoskim Parku Narodowym - Atrakcje Bez Granic

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!