Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych

Kreatywne warsztaty dla dzieci - zajęcia plastyczne dopasowane do potrzeb grupy

Dzięki kreatywnym warsztatom dla dzieci i dorosłych odkryjesz swoją wewnętrzną twórczość! Bez względu na to, ile masz lat, zapewnimy Ci fascynującą podróż do świata sztuki, gdzie możesz wykorzystać swoje umiejętności i wyobraźnię. W związku z tym pozwól nam wprowadzić Cię w tajniki różnych technik. Zacznijmy od malowania i rzeźbienia po tworzenie biżuterii i ozdób. Bez wątpienia nasze zajęcia manualne są pełne zabawy, kreatywności i możliwości rozwoju. W takim razie dołącz do nas i stwórz coś unikalnego, co będzie wynagrodzeniem dla Twojej duszy oraz ozdobą Twojego domu. Co ważne nie zwlekaj, weź udział w naszych warsztatach i przekonaj się, jak niesamowicie twórcze mogą być Twoje ręce! 

Kreatywne warsztaty dla dzieci: sensoryczne oraz zajęcia plastyczne podczas których dzieci uczą się poprzez zabawę i własne doświadczenie

Warsztaty kreatywne dla dzieci są organizowane przez doświadczonych animatorów – pedagogów. Ściśle mówiąc obdarzeni są ogromną pasją i umiejętnościami w zakresie prowadzenia zajęć dla najmłodszych. W istocie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do warsztatów są starannie przygotowane i dostępne w odpowiednich ilościach dla każdego uczestnika. Poza tym równie ważnej jest to, że zajęcia przebiegają w radosnej atmosferze co wpływa na uśmiech na  twarzach dzieci. Ponadto dają dzieciom szansę na wyrażenie swojej kreatywności co pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni. W związku z tym prowadząc warsztaty tworzymy przyjazną atmosferę, w której dzieci czują się swobodnie i mogą być sobą. W rzeczywistości nasze kreatywne warsztaty dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, edukacja artystyczna ale także doskonały sposób na rozwój motoryki małej i dużej. Innymi słowy: prowadzący, dobrze przygotowane materiały, bezpieczne warunki oraz radość i zadowolenie dzieci sprawiają, że te zajęcia są niezapomnianym doświadczeniem dla najmłodszych uczestników.

Warsztaty kreatywne dla dzieci malowanie workoplecaka

Jak wyglądają nasze warsztaty rękodzielnicze? - informacje organizacyjne 

Nasze oryginalne warsztaty kreatywne są starannie zaplanowane i zorganizowane w taki sposób, aby każdy uczestnik mógł skupić się na nauce i tworzeniu. Dbamy o najmniejszy szczegół, począwszy od odpowiedniego wyposażenia pomieszczenia, poprzez dostarczenie niezbędnych materiałów, aż po zapewnienie kompetentnego instruktora, który będzie służył pomocą i wskazówkami.  Dzięki starannej organizacji oraz profesjonalnemu podejściu naszych instruktorów, możemy zagwarantować satysfakcjonujące i owocne doświadczenie dla wszystkich uczestników. Czas trwania  warsztatów dla dzieci i dorosłych uzależniony jest głównie od tematyki. Standardowe warsztaty z naszej oferty trwają zazwyczaj 45 minut. Z kolei bardziej rozbudowane projekty – dekoracje bożonarodzeniowe lub wielkanocne – trwają zazwyczaj 1,5 godziny. Jednak w zależności od potrzeb jesteśmy w stanie dostosować tematykę i czas trwania warsztatów kreatywnych tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Tematyka innowacyjnych zajęć warsztatowych

Nasze kreatywne zajęcia dobieramy do potrzeb uczestników zajęć. W efekcie dbamy o to, aby dzieci poczuły magiczną atmosferę poprzez zabawę i stworzenie swojego dzieła. Dodatkowo wspieramy rozwój umiejętności manualnych, pomysłowość i połączenie nauki. Dzięki temu powstaje wyjątkowe rękodzieło, które daje dużo radości. W rzeczywistości spędzanie czasu podczas naszych zajęć plastycznych dla dzieci to czas na wyrażenie swojej osobowości. W konsekwencji wykonanie niepowtarzalnego giftu dla siebie lub bliskiej osoby. Warto pamiętać, że organizujemy zajęcia o różnorodnej tematyce. W wyniku tego zainteresowanie tematem uczestników warsztatów przekłada się na zaangażowanie podczas tworzenia wyjątkowej pracy.

W naszej standardowej ofercie znajdziesz:

Uczestnicy stworzą niepowtarzalny obraz z wykorzystaniem naturalnych elementów dekoracyjnych. Ponadto wykonane rękodzieło świetnie wkomponuje się w dekorację domu lub mieszkania i na długo będzie cieszyć wasze oko. W rezultacie takie warsztaty te są doskonałą okazją do twórczego wyrażania.  Po drugie eksperymentowania ze swoimi umiejętnościami artystycznymi w towarzystwiu naturalnych ozdób.

Podczas tych warsztatów uczestnicy mają możliwość zaprojektowania własnych unikalnych wzorów lub skorzystania z dostępnych szablonów. Takie warsztaty są doskonałym sposobem na naukę oraz kreatywne wyrażanie siebie.Dodatkowo relaksują oraz promują ochronę środowiska. Warto podkreślić, że produkty, na których pracujemy są wysokiej jakości. W efekcie dekoracja jest trwała i bez obaw można prać torbę lub workolpecak w pralce.

Uczestnicy dekorują kubki, filiżanki, talerzyki lub miseczki według własnej inwencji twórczej. Ściśle biorąc pracujemy na wysokiej jakości flamastrach i ceramice. Dzięki temu naczynia po wygrzaniu i utrwaleniu dekoracji służą na długi czas. Oczywiście można myć je w zmywarce, ale w odpowiedniej temperaturze. W istocie warsztaty dają możliwość wyrażenia indywidualnego stylu artystycznego. Dodatkowo czerpania radości z własnoręcznie stworzonych przedmiotów ceramicznych.

Warsztaty dla dzieci z tworzenia biżuterii lub breloków z koralików. Oczywiście to doskonała zabawa, która pomaga rozwinąć manualne umiejętności młodych uczestników. Po pierwsze, rozwijają zdolności manualne dziecka. Dodatkowo wymuszają jego koncentrację i precyzję. Z kolei po trzecie dzieci muszą skupić się na drobnych ruchach i manipulowaniu małymi elementami, co wpływa korzystnie na ich rozwój motoryczny.

Tworzenie drewnianej podkładki pod kubek umożliwia uczestnikom zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń w obróbce drewna. Mowa tutaj o szlifowaniu, polerowaniu, dekorowaniu i lakierowaniu. Bezsprzecznie to doskonała okazja do nauki nowej techniki pracy. Ponadto poszerzenie swojej wiedzy w dziedzinie rękodzieła. Co ważne, ekologiczna podkładka będzie długo służyła przy popijaniu kawy lub herbaty.

Takie warsztaty dają nieograniczone możliwości projektowania i personalizacji. Co ważne możemy wykorzystać różne kolory, dodatki, a nawet aromaty, aby stworzyć oryginalne i piękne dzieło. Dodatkową zaletą jest fakt, że świeczki żelowe są trwałe i mogą długo cieszyć nasze oczy i nosy. Faktem jest, że dzięki specjalnej formule żelowe świece palą się wolniej niż tradycyjne. W efekcie można się nimi cieszyć przez długi czas. Dodatkowo, ich unikalny wygląd sprawia, że stanowią doskonałą dekorację do wnętrza, a także idealny prezent dla bliskich.

Takie zajęcia przenoszą dzieci w krainę magii, gdzie samodzielnie mogą decydować o zapachu swojego kosmetyku. Dodatkowo, w zależności od tematyki mydełek glicerynowych dobierana jest odpowiednia ich kolorystyka i dodatki. Ściśle biorąc warsztaty mydlarskie na długo pozostają w pamięci ich małych uczestników.

Te zajęcia to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do noszenia nakrycia głowy. Dodatkowo, własnoręcznie udekorowane czapki z daszkiem są świetnym wyróżnikiem w większej grupie osób. Warto zaznaczyć, ze flamastry, które są stosowane podczas naszych zajęć, wpływają na trwałość dekoracji. Co więcej czapkę można bezpiecznie prać w pralce.

Podczas tych zajęć uczestnicy poznają metodę tworzenia przypinek lub magnesów. Dodatkowo mogą samodzielnie wykonać dowolną grafikę lub skorzystać z przygotowanych wzorów. W rezultacie każde dziecko standardowo wykonuje po 2 sztuki elementu. Krótko mówiąc – wedle upodobań zawieszkę można przyczepić w dowolne miejsce, a magnes umieścić na lodówce.

Dodatkowo przygotowujemy warsztaty tematyczne na:
Gdzie możemy je przeprowadzić?
Czym się wyróżniamy od konkurencji? 

Po pierwsze co rocznie wprowadzamy nowe warianty warsztatów w zajęciach tematycznych.

Następnie po drugie jesteśmy elastyczni i możemy dopasować kreatywne warsztaty do konkretnej grupy odbiorców.

Po trzecie posiadamy różnorodną ofertę warsztatów prowadzonych w trakcie wakacji lub ferii. Co ważne zajęcia prowadzimy podczas warszawskiej akcji Lato w Mieście i Zima w Mieście.

Po czwarte oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych współpracowników.

Remigiusz Zdrojkowski
Remigiusz Zdrojkowski
2024-04-16
Firmowy event zorganizowany zgodnie z poszanowaniem regulaminu Kampinoskiego Parku Narodowego, konkursem dla uczestników oraz dawką pozytywnej energii. Podziękowania od XBS PRO-LOG dla Pauliny z https://atrakcjebezgranic.pl/.
Bernadetta Walczuk
Bernadetta Walczuk
2024-03-26
Bardzo fajnie spędzony czas zarówno pod względem zdobywania wiedzy jak i zabawy.
Czesław Piechociński
Czesław Piechociński
2024-03-25
Zdecydowanie, przypadkowe spotkania są najlepsze, o czym przekonałem się w ostatnią sobotę na trasie Truskaw-Zaborow. Serdecznie pozdrawiam Panią Przewodnik Dwie gwiazdki w moim ostatnim komentarzu to oczywisty błąd, za co przepraszam. Pani Paulina zasługuje na najwyższą ocenę . Pozdrawiam
Саша Sunny Sandra Корниенко
Саша Sunny Sandra Корниенко
2024-03-11
Wielkie dzięki dla przewodnika! Fajna droga i cudowne kobiece towarzystwo! Polecam każdemu!
Maria Jóźwicka
Maria Jóźwicka
2024-03-11
Na Paulinę trafiłam przypadkiem:) a na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Czekam z niecierpliwością na kolejne wydarzenia. Polecam wszystkim miłośnikom dwóch kółek!
Natalia Aniolkowska
Natalia Aniolkowska
2024-03-11
Polecam! Świetna rozrywka dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i przy okazji dowiedzieć się kilka ciekawostek
Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję

Naszym głównym rejonem działania są następujące województwa:

Mazowieckie: Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Maz., Sochaczew, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i okolice

Łódzkie: Łowicz, Skierniewice, Błaszki, Wieruszów i okolice

Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno i okolice

Jeśli zajdzie potrzeba z naszymi warsztatami dojedziemy w każde zakątki Polski.

Lato w Mieście 2024 - Kreatywne warsztaty dla dzieci

Poszukujesz kreatywnych warsztatów do zrealizowania podczas akcji Lato w Mieście? Dobrze trafiłeś! Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane warsztaty. W tegorocznej ofercie znajdują się następujące propozycje: magnesy lub przypinki – 2 szt/osobę, string art, bransoletki z koralików, dekorowanie eco torby, mydełka, breloki z koralików, dekorowanie workoplecaka, sól do kąpieli, dekorowanie czapki, lampion o tematyce morskiej, dekorowanie kubka, świeczka żelowa, druk botaniczny, drewniane pudełko skarbów i żywy obraz z mchu.

W celu uzyskania oferty cenowej bardzo proszę o wiadomość na adres: kontakt@atrakcjebezgranic.pl W wiadomości proszę o podanie terminu, dokładnej lokalizacji placówki oraz ilości grup – przyspieszy to otrzymanie oferty cenowej.

Można również kontaktować się dzwoniąc pod numer: 783 120 242

Lato w Mieście - warsztaty kreatywne

Oryginalne warsztaty dla dzieci jako atrakcja podczas Dnia Dziecka

Zastanawiasz się nad organizacją kreatywnych warsztatów z okazji Dnia Dziecka? Dobrze trafiłeś! Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane warsztaty, podczas których uczestnik będzie mógł wyrazić swoją wewnętrzną twórczość! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje. Możesz być pewien, że wykonane przedmioty będą długo służyły i cieszyły Twoich podopiecznych!

kreatywne warsztaty dla dzieci - Dzień Dziecka

Warsztaty kreatywne z okazji Dnia Mamy

Idealny prezent z okazji Dnia Mamy? Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane warsztaty, podczas których uczestnik wykona upominek dla ukochanej mamy! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje. Możesz być pewien, że upominki wykonane podczas naszych kreatywnych warsztatów dla dzieci będą długo cieszyły mamy.

warsztaty kreatywne dzień mamy

Wielkanocne warsztaty dla dzieci

Wyjątkowa dekoracja wielkanocna na świąteczny stół? – taka powstanie podczas kreatywnych warsztatów wielkanocnych.  Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane warsztaty  w wyjątkowej  – magicznej atmosferze! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje.

Kreatywne warsztaty dla dzieci - warsztaty wielkanocne

Zima w Mieście 2024 - Warsztaty kreatywne dla dzieci

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów przygotowaną specjalnie na akcje Zima w Mieście 2024. Co ważne prowadzimy sprawdzone tematycznie warsztaty od kilku lat. W konsekwencji wywołują uśmiech na twarzach uczestników. Dodatkowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom organizatorów przygotowaliśmy zimowe nowości w naszej ofercie. W związku z tym można się z nimi zapoznać na grafice obok, pisząc na adres e – mail, lub wypełniając formularz kontaktowy. Ściśle mówiąc napiszcie do nas – a my skontaktujemy się z Wami najszybciej jak będzie to możliwe!

Zima w Mieście 2024 warsztaty kreatywne dla dzieci

Kreatywne warsztaty dla dzieci - podczas których dzieci uczą się poprzez zabawę i własne doświadczenie

Zastanawiasz się nad organizacją kreatywnych warsztatów bożonarodzeniowych dla swoich uczniów? Dobrze trafiłeś! Przyjedziemy do Twojej placówki i przeprowadzimy niezapomniane warsztaty bożonarodzeniowe w wyjątkowej  – magicznej atmosferze! W celu uzyskania szczegółowej oferty uzupełnij formularz kontaktowy lub kliknij przycisk poniżej, który Cię do niego przekieruje.

Oferta warsztatów bożonarodzeniowych dla uczniów szkoły podstawowej i przedszkolaków

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!

Administratorem danych osobowych jest EDUCATED PERSON PAULINA KUROWSKA. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, dane są ponadto przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu w szczególności prawo dostępu do danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajduje się w Polityce prywatności.