Firma Atrakcje Bez Granic - logo

Gry plenerowe
logiczno – sprawnościowe

Gry plenerowe logiczno - sprawnościowe idealne jako zestaw gier i zabaw outdoor team building

Nasze gry plenerowe logiczno – sprawnościowe są idealnym zestawem gier i zabaw do przeprowadzenia outdoor team buildingu. Bezsprzecznie wiadomo, że współpraca, komunikacja i rozwiązywanie problemów to kluczowe elementy tego typu aktywności. Poza tym gry mają na celu zwiększenie zaangażowania uczestników. Dzięki temu zwiększają ich umiejętności interpersonalne oraz efektywność pracy zespołowej. Co ważne, gry plenerowe logiczno – sprawnościowe wymagają od uczestników nie tylko logicznego myślenia, ale także zdolności fizycznych i koordynacji ruchowej. Dodatkowo przez połączenie tych dwóch aspektów, gry te stymulują zarówno umysł, jak i ciało, co prowadzi do wszechstronnego rozwoju uczestników. Ponadto ważnym elementem gier plenerowych jest współpraca pomiędzy członkami zespołu. W rzeczywistości uczestnicy muszą opracować strategię, dzielić się informacjami i podejmować decyzje grupowe. Co ważne tylko poprzez skuteczną komunikację i wspólną pracę zespół będzie w stanie osiągnąć zamierzone cele. Należy pamiętać, że pomagają uczestnikom zrozumieć, jakich umiejętności i zachowań potrzebują, aby skutecznie pracować w grupie.

Dzieci podczas gier plenerowych logiczno - sprawnościowych grają w grę 4 w rzędzie, omawiane są zasady gry

Plenerowe gry logiczno - sprawnościowe to obowiązkowy element imprezy integracyjnej, firmowej lub pikniku firmowego

Gry plenerowe logiczno – sprawnościowe są nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy integracyjnej, firmowej lub pikniku firmowego. Po pierwsze mają one na celu zacieśnianie więzi między pracownikami oraz umożliwienie im wspólnego spędzenia czasu w nieformalnej atmosferze. Ściśle biorąc takie gry dostarczają uczestnikom wiele zabawy i emocji. Należy pamiętać, że jednocześnie rozwijają ich umiejętności logicznego myślenia oraz sprawności fizycznej. Dodatkowo tego rodzaju rozrywka nie tylko zapewnia uczestnikom dobrą zabawę, ale również sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między członkami zespołu. W rezultacie wspólne rozwiązywanie problemów, wymiana pomysłów i wzajemna motywacja do osiągania sukcesów stają się fundamentem tworzenia silnego zespołu. Ponadto, gry plenerowe logiczno – sprawnościowe uczą pracowników elastycznego myślenia oraz radzenia sobie w sytuacjach, w których trzeba podejmować szybkie decyzje.

Outdoor team building nie tylko dla firm, ale również dla dzieci jako plenerowe gry zręcznościowe

Dzieci grają w gry plenerowe logiczno - sprawnościowe - jenga XXL

Gry terenowe to świetna zabawa integracyjna dla dzieci od 6 roku życia. Ściśle biorąc najmłodsi ćwiczą precyzję podczas rzucania, zręczność oraz orientację przestrzenną poprzez trafienie do celu. Dodatkowo takie gry to świetny trening umiejętności, logicznego myślenia i rozwiązywania problemów w krótkim czasie. To nie koniec zalet wynikających z naszych gier. W istocie kolejną umiejętnością, którą ćwiczą dzieci jest przestrzeganie zasad i cierpliwość. Mianowicie z wykorzystaniem tych elementów gra najmłodszych jest dla nich czystą przyjemnością! Tymczasem gry rekreacyjne świetnie sprawdzą się na świeżym powietrzu, ale również w większym pomieszczeniu takim jak sala gimnastyczna. Godne uwagi jest to, że z naszymi grami dojeżdżamy do szkół, gdzie integracja uczniów odbywa się podczas wspólnej zabawy. Z pewnością to nie koniec miejsc, gdzie nas znajdziecie. Dodatkowo prowadzimy gry w świetlicach, bibliotekach i w innych miejscach wypoczynku najmłodszych.

Marek
Marek
2023-12-26
Polecamy
Kacper
Kacper
2023-11-06
Polecam z czystym sumieniem! Wycieczki po Kampinosie zorganizowane z pełnym zaangażowaniem - na nudę nie można narzekać. Miałem obawy, czy będzie to coś dla mnie, ale nie zawiodłem się i na pewno skorzystam z tej opcji aktywnego wypoczynku jeszcze nie raz!
Paula
Paula
2023-11-05
Przeprowadzone warsztaty w mojej klasie bardzo się dzieciom podobały. Bardzo dobry kontakt pani Pauliny z dziećmi. Polecam - dużo różnych warsztatów do wyboru, praktycznie na każdą okazję
Kasia
Kasia
2023-11-05
Gorąco polecam wycieczki piesze po Kampinosie z panią Pauliną. Pełen profesjonalizm, konkretna dawka wiedzy i bardzo dobre zaopiekowanie się grupą 🙂
Ewa
Ewa
2023-11-05
Dzieci były bardzo zadowolone z przeprowadzonych warsztatów kreatywnych. Pełne zaangażowanie prowadzącej i bardzo dobre materiały. Efekt: pięknie udekorowanie workoplecaki, z których uczniowie cały czas korzystają

7 zalet rodzinnych gier plenerowych logiczno - sprawnościowych

Nasze gry świetnie się również sprawdzają podczas imprez rodzinnych, gdzie rodzic może współdziałać ze swoim dzieckiem. Z pewnością jest to doskonała forma budowania relacji między członkami rodziny, czasem i międzypokoleniowej.

Współpraca

Taka aktywność angażuje całą rodzinę. Dodatkowo uczestnicy rozwiązują zagadki wymagające współpracy i komunikacji. Bezsprzecznie tego rodzaju gry mogą połączyć członków rodziny, umożliwiając im wspólną zabawę i wspierając budowanie więzi.

Ruch na świeżym powietrzu

Ogólnie rzecz biorąc zmuszają uczestników do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dodatkowo mogą one być świetną okazją do spędzania czasu na dworze, co jest korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego.

Stymulacja umysłu

Gry tego typu wymagają myślenia strategicznego, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Na dodatek uczestnicy muszą rozwiązać zagadki, układać plany działania i korzystać z różnych umiejętności. W rezultacie prowadzi to do stymulacji umysłu i rozwijania kreatywności.

Poszerzanie wiedzy

Gry w naszej ofercie często pochodzą z różnych zakątków świata. W związku z tym poszerzają wiedzę o formach aktywności występujących w innych krajach. 

Rozrywka dla całej rodziny

Dostosowane są do różnych grup wiekowych. Równie ważne jest co oznacza, że cała rodzina może w nich uczestniczyć. Bezsprzecznie daje to możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny i zabawny, podczas którego wszyscy mogą wspólnie się bawić.

Wyzwanie

Wymagają od uczestników koncentracji, szybkiego myślenia i podejmowania decyzji w krótkim czasie. Należy podkreślić, że tego rodzaju wyzwania mogą rozwijać umiejętności takie jak planowanie, podejmowanie decyzji i radzenie sobie ze stresem.

Tworzenie wspomnień

Czynny udział w grach można zapamiętać jako wyjątkowe doświadczenia rodzinne. W konsekwencji budowanie kolejnych etapów gry takich jak rozwiązywanie zagadek i wspólne przełamywanie trudności mogą stworzyć cenne wspomnienia. Z pewnością będą przez długi czas przypominać o wspólnej zabawie i współpracy.

Zdobądź tytuł mistrza logicznego świata!

Rozwijaj swoją sprawność fizyczną, koordynację ruchową i logiczne myślenie poprzez emocjonujące gry plenerowe logiczno – sprawnościowe! Dodatkowo odkryj w sobie ukryte talenty strategiczne, szybkość reakcji i umiejętność rozwiązywania problemów. W istocie to wszystko dzięki gwarantowanej zabawie i jednocześnie doskonałemu treningowi dla Twojego mózgu! Ściśle mówiąc przeżyj niepowtarzalne doświadczenie i zdobądź tytuł mistrza logicznego świata. Gotowy na wyzwanie? W związku z tym dołącz do nas już dziś i stań się królem gier plenerowych logiczno – sprawnościowych!

W naszej standardowej ofercie gier znajdziesz:

Gra w swojej prostocie polega na rzucaniu 2 x 3 piłek golfowych z sznurkiem w kierunku 3 stopni drabiny. Ponadto piłki są rzucone naprzemiennie, trzymając jedną piłkę i kołysząc sznurek piłki w kierunku podstawy. Co ważne  punkty zdobywa się za owiniecie boli wokół jednej z belek. W konsekwencji górna belka daje 3 punkty, środkowa belka daje 2 punkty, a dolna belka daje 1 punkt. Bezsprzecznie wygrywa ten gracz lub drużyna która pierwsza osiągnie wynik równy lub większy niż 21.

Mölkky, gra o prostocie i atrakcyjności dla wszystkich. Co ważne łączy umiejętności, taktykę i szczęście. W efekcie rzucając drewnianym zbijakiem, gracze starają się wywrócić ponumerowane kręgle tak, aby zdobyć 50 punktów. Należy pamiętać, że przekroczenie tej liczby spowoduje utratę punktów. Co ważne można grać praktycznie wszędzie, indywidualnie lub w zespołach, bez względu na wiek czy płeć. Pomimo, że Mölkky powstała niedawno, ale stała się światowym fenomenem, z krajowymi mistrzostwami i mistrzostwami świata w Finlandii.

Ta niezwykle popularna gra dla dzieci, znana od dawna, ma pozytywny wpływ na ich rozwój. Co ważne zasady są bardzo proste. Ściśle biorąc podstawowy wariant polega na budowaniu wieży z klocków (na przemian po 3 sztuki), a następnie próbowaniu wyjąć poszczególne klocki bez przewracania wieży. Zwrócić należy uwagę, że boczne ścianki klocków mają różne kolory, a w zestawie jest kostka odpowiadająca tym kolorom. W związku z tym podczas takiej gry gracze muszą nie tylko wyjmować klocki uważając, by nie zburzyć całej struktury – muszą również wylosować kolor odpowiadający im klockom.

Zadaniem graczy jest umieszczanie ręki lub nogi na wskazanym przez wskazówki zegara polu. Na dodatek po wykonaniu swojego ruchu nie można się już poruszać. W efekcie jeśli oprzesz się na macie łokciem lub kolanem, albo upadniesz na matę – odpadasz z gry. W rezultacie wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na macie.

To tylko część naszych propozycji. Do dyspozycji uczestników jet ponad 10 gier plenerowych

Gry logiczno - sprawnościwe jako atrakcja podczas akcji Zima w Mieście 2024

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą gier logiczno – sprawnościowych przygotowaną specjalnie na akcje Zima w Mieście 2024. Na dodatek gry można przeprowadzić w pomieszczeniu, wystarczy mniejsza sala gimnastyczna, świetlica lub duży hol. W rzeczywistości uczestnicy zajęć mają do dyspozycji gry w rozmiarze XXL. Zapewne część z nich jest im znana, lecz poznają również nowe gry, o których wcześniej nie słyszeli. Bez wątpienia w trakcje zabawy będzie okazja doskonalić swoją celność, precyzję oraz sprawność ruchową. Ponadto nie zabraknie również atrakcji z logicznym myśleniem i doskonaleniem działań matematycznych. Faktem jest, że gry przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia.  Skontaktuj się z nami pisząc na adres e – mail, lub wypełniając formularz kontaktowy. Napiszcie do nas – a my skontaktujemy się z Wami najszybciej jak będzie to możliwe!

Gry plenerowe logiczno - sprawnościowe w ogrodzie
Dla kogo skierowane są nasze gry?
Gdzie możemy przeprowadzić nasze gry?

Mazowieckie: Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Maz., Sochaczew, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i okolice

Łódzkie: Łowicz, Skierniewice, Błaszki, Wieruszów i okolice

Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Kępno i okolice

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać szczegółowe informacje!

Administratorem danych osobowych jest EDUCATED PERSON PAULINA KUROWSKA. Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, dane są ponadto przetwarzane w celach marketingowych. Przysługuje Państwu w szczególności prawo dostępu do danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajduje się w Polityce prywatności.